Oto Yıkama Bayilik Veren Firmalar

Oto Yıkama Bayiliği Nasıl Alınır ?

Oto yıkama dükkanı açmak istiyorsanız, sektörde oldukça geniş bir konuma sahip olan oto yıkama firmalarından bayilik alabilirsiniz. Oto yıkama işi eskisi gibi bir oto yıkama makinesi ve 2 işle kolay  para kazandıran bir iş değil. Otomobil sahipleri artık her oto yıkamacıda arabasını yıkatmıyor, sadece ünlü ve güvenilir markaları tercih ediyor. Ünlü ve güvenilir markalarda arabalarını yıkatan otomobil sahipleri daha avantajlı ve kaliteli hizmet aldıklarını düşünüyorlar. Bu nedenle büyük oto yıkama firmaları, hem firmalarının şube sayısını artırıp büyümek hem de bayilik vermek için harekete geçiyor. Her geçen gün oto yıkama bayilik veren firmalar artıyor. Bu nedenle pek çok girişimci bayilik almayı tercih etmekteler.

Wemax

1993 yılından beri sektörde bulunan ve epey büyümüş bir şirket olan Wemax oto yıkama bayiliği vermektedir. Firmanın sadece Türkiye’de 50’yi aşkın bayisi bulunmaktadır. Başlangıç olarak sizlerden 150 ile 500 metrekare büyüklüğünde bir alan bulmanızı istiyorlar. Kapalı alanlar için toplam 50 bin dolarlık bayilik ücreti bulunuyor. Sisteme giriş için herhangi bir ücret almamaktadırlar.

Oto yıkama bayilik veren firmalar arasında Wemax çok büyük bir konuma sahip. 50.000 dolarlık başlangıç ücretinde sizin oto yıkama dükkanınıza, makine parkı, 300 araçlık Oto kuaförü Wemax ürünleri destek ekipmanları, aparat ve avadanlıklar, standlar tabela basılı evraklar kataloglar reklam materyalleri, personel kıyafetleri, işçilere ve size verilecek eğitim bulunuyor. 50.000 Doları ödediğinizde başlangıç için ve işinizi kurmak için ne gerekiyorsa Wemax sizin için hallediyor. Personel Eğitimi 6 aylık periyotlar halinde veriliyor.

Globowax

35 yıllık köklü lojistik geçmişi olan Esa Logistics’e ait olan Globowax oto yıkama bayilik veren firmalar arasında
en önlerde yerini alıyor. 2006 yılından beri, oto yıkama sektöründe yer edinen Globowax kuru temizleme konsepti
ile sektöre farklı bir heyecan katıyor.

Sonax


Sonax markasının Türkiye distürbitörü Auton A.Ş. 2002 yılında piyasada profesyonel oto yıkama sektöründe büyük boşluk olduğunu fark ederek modern bir görünüme sahip, Avrupa kalitesinde çalışan personellerine eğitim verildiği, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetine önem vererek muhteşem bir marka yaratmayı başardılar. Sonax kurulduğu günden beri büyük bir ilgi ile karşılandı ve her yıl en az 15 bayilik vermeye başladı. Şuanda topla 100 bayi sayısına ulaşarak Türkiye  oto yıkama sektöründe önemli bir noktada yer almayı başardı.

 Autowash

2005 yılında faaliyete geçen Autowash sektörde uygun fiyatları kaliteli üstün teknoloji, oto kuaför ve detayı
temizlik gibi hizmetleriyle oto yıkama pazarında önemli bir noktaya ulaştı. Bugün Türkiye’nin dört bir yanına bayilik veren firma bayilik için herhangi bir ücret talep etmiyor. Bu noktada girişimcilere ciddi bir hizmet sunuyor

Caris Max

2003 yılında oto yıkama sektöründe hizmete giren Caris Max 2012 yılından bu yana Car Care Systems olarak yoluna  devam etmektedir. Car care uygulamalarının en profesyonel seviyelerine ulaşmış olan CarisMax bu bilgi birikimi girişimci ve yatırımcılara sunmayı hedeflemektedir. Carismax standart hizmet anlayışı ürünlerinin ve ekipmanlarının profesyonelliği ve kalitesi, kendini farklı kılan bayilik dekorasyonları, profesyonel yönetim sistemleri ve sektördeki tecrübesi, 400m2 eğitim merkezi %100 müşteri memnuniyeti ile mükemmel bir iş ortaklığı modelidir.

Redline


Anka Kimya ve Kozmetik Ürünleri adı altında 2007 yılında İstanbul’da faaliyete geçmiştir. B&B Parfumes,Black Rose,Kokuriku Car Shine Car Care, Sihirli Bambu, Tarihi Osmanlı Kolonyaları, Freshwind,G point, Concon Perfüme, Redline Professional Car Care Film & Foil isimlerinde 10 farklı markası ile pek çok hizmet sunmaktadır

Esasen ana faaaliyet alanı oto bakım ürünleri olan firma parfüm ve kimya ürünleri alanında da çalışmalar yapmaktadır. Firmanın felsefesi en uygun fiyata en kaliteli ürünleri sunmaktadır. Redline franchising sistemi ile işleyişine devam etmekte ve ülke genelinde oto kuaför ve çeşitli kozmetik ürünleri alanında destek vermektedir.

Auto Roy

Car Care sektöründe ileri teknolojiyi ve bilgi birilimi en verimli şekilde kullanan ve bu bilgi birikimleri ile
en doğru sonucu elde eden Autoroy müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. En iyi sonuçları hedefleyen Autoroy
otomobil kullanıcıların isteklerini doğru anlamakta ve buna göre kendini geliştirerek sektörün en iyisi olmayı başarmıştır.

Yorum Yapın