Category - Girişimcilik

Girişimci fikirler ve iş kurma kısaca ne demektir. Girişimcilik örnekleri kosgeb projeleri gibi alanları incelediğimiz sitemizin en yeni kategorisi. Bu bölümden Türk girişimcilerin başarı hikayelerini takip edebilirsiniz.

En çok merak edilen şeylerden biri başarılı girişimciler hangi yolları izleyip başarıya ulaşmışlardır ? Gerçek fedakarlıklar, yapılan araştırmalar sonucu elde edilmiş verisel analizler. Her yeni girişimci adayı buraya mutlaka uğramalı.

  • Aklınızdaki soru işaretlerini gidermek için desteklemeler sitesini, internet tarayıcınızın sık kullanılanlara eklemeyi ihmal etmeyin.

Güncel haberler ile devlet desteklerini sizler gibi genç girişimcilerle buluşturmaya devam ediyoruz. Zamanınızı boşa harcamayın. Hayatta en değerli varlığımız hiç kuşkusuz zamandır. En önemli girişimcilik kuralı en kısa sürede harekete geçmektir. Gerekli toplumsal ve maddi analizleri gerçekleştirdikten sonra hemen yola koyulmalısınız.

Hata yapmaktan korkmayın ! Lütfen dikkatli okuyunuz. Hiç bir vatandaşımızı yanlış yönlendirmek niyetinde değiliz. Ancak denemeden yanılıp yanılmayacağınızı bilemezsiniz. Kötü tecrübe, bir bakıma başarısızlık, hiçlikten, denenmemişlikten iyidir.

Desteklemeler.net sitesi sizlere doğru yol haritaları sunmak için yola koyulmuş bir projedir. Dürüst çalışma prensipleri ile memleketimizin yarınlarını temsil eden gençlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz.

Kobi Destek Kredisi 2019

Kobi Destek Kredisi 2019 Kobi destek kredileri 2019 yılında da KOSGEB tarafından verilmeye devam ediyor. Küçük ve Orta...