Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Birçok ev hanımı kredi kartı almak istemektedir. Bu yazımızı kredi kartı almak isteyen ev hanımlarının nasıl en kolay kredi kartı alabileceklerini anlatacağız. Keyifli Okumalar.

Ev Hanımlarına En Kolay Hangi Bankalar Kredi Kartı Veriyor ?

Birçok kişiye anında kredi kartı veren pek çok banka bulunmaktadır. Bu bankaların geneli Sgk veya Ssk kayıtlı bireylere kredi kartı verirken, ev hanımlarına da kredi kartı verilebilmektedir. Siz de ev hanımıysanız, size sunacağımız bankalar sayesinde hemen online kart başvurusu yapabilir, onaylanması durumunda adresinize kart teslim edilmektedir. Peki hangi banka ev hanımlarına en kolay kredi kartı veriyor ? Ev hanımlarına en kolay kredi kartı veren banka hangisi ?

Ev Hanımları En Kolay Şekilde Nasıl Kredi Kartı Alabilir Ev Hanımları En Kolay Şekilde Nasıl Kredi Kartı Alabilir
2018’de herhangi bir gelire sahip olmayan sigortasız kişilere bazı özel kredi kartları bankalar tarafından sunulmaktadır. Bu bankalardan bir kısmı şöyledir. Garanti Bankası, ŞekerBank, Odeabank, QNB Finansbank ve Akbank bu bankalar ev hanımlarına kredi kartı veren bankalardır.

Çalışan Eş Üzerinden Kredi Kartı Alabilirsiniz

Eğer eşiniz Sgk’lı olarak çalışıyorsa bu durumda eşiniz üzerinden ek kredi kartı talebinde bulunabilir ve kredi kartını
kullanabilirsiniz. Bunun için eşinizin de aynı bankadan kredi kartı olması gerekmekte ve sizin için de ek kart talep
ettiğini bildirmeniz gerekiyor.


Kredi Kartı Değerlendirmesi Nasıl Yapılır ?

Ev hanımlarına en kolay kredi kartı veren banka listesini açıkladıktan sonra kredi kartı değerlendirmesinin nasıl yapılacağı söz konusu, kredi kartı başvurunuzu yaptıktan sonra banka kredi notunuzu geçmiş ödemelerinizi ve kredi siciliniz gibi bilgilerinizi incelemeye alacaktır. Eğer kredi notunuz kötü durumdaysa ödemelerinizi aksattıysanız, banka size kredi kartı vermeyi yüksek ihtimalle reddecektir. Böyle bir durumla karşılaştığınız da yeniden kredi kartı alabilmek için kredi  notunuzu yükseltmeniz gerekmektedir.

İnternet Üzerinden Kredi Kartı Başvurusu Alan Bankalar

Hangi banka ev hanımlarına en kolay kredi kartı veriyor? sorusu sizin başlıca sorularınızdan. Fakat bankanın en ufak acıması olmadığını en ufak pürüzde kredi kartı vermeyi iptal edeceğini mutlaka göz önünde bulundurun. Ev hanımıysanız ve çalışmıyorsanız size en büyük tavsiyemiz banka şubesine giderek kart başvurusu yaptırmanız. Banka personeli size kredi kartı verebilmek için tüm imkanlarını kullanacaktır. İnternet üzerinden de kredi kartı başvurusu kabul edilmektedir.  Ancak red yeme ihtimaliniz çok yüksektir. Ancak siz yine de deneyebilirsiniz. Bazı bankalar da ev hanımlarına kredi kartı verebilmek için kefil veya teminat talep etmektedir. Hatta bazı bankalar eşinizin çalışır durumda olduğuna veya mal varlığınıza bakarak kredi kartı başvurunuzu anında onaylayabilmektedir. En Çok kredi kartı kullanılan bankalar ise, Garanti Bankası, İş Bankası, Akbank, Teb ve Yapı Kredi Bankasıdır.

Yorum Yapın